+48 602 672 815

Profesjonalna naprawa
urządzeń chłodniczych

Twój komfort, nasza profesja.

Naprawa lodówek - Poznań

Lodówka jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdej kuchni. Umożliwia przechowywanie produktów spożywczych we właściwej temperaturze, zapobiegając ich przedwczesnemu psuciu. Zdarza się jednak, że urządzenie to, podobnie jak każde inne, może ulec niespodziewanej awarii. W takiej sytuacji warto jest działać szybko tak, by żywność nie zdążyła się popsuć. Jeżeli poszukują Państwo firmy zajmującej się profesjonalną naprawą lodówek w Poznaniu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Każda, nawet z pozoru błaha usterka, negatywnie wpływa na komfort naszego życia. Dlatego też powinniśmy eksploatować lodówkę przestrzegając zaleceń jej producenta. Jednak zdarza się, że nawet w przypadku właściwego jej używania, lodówka ulega awarii. Przyczyn usterki może być wiele i zdarza się, że nie jesteśmy w stanie sami stwierdzić, jaki element uległ uszkodzeniu. Co robić w takiej sytuacji? Nasza odpowiedź na to pytanie brzmi: zadzwonić po sprawdzonych specjalistów zajmujących się naprawą lodówek w Poznaniu!

Od lat zajmujemy się naprawą lodówek w Poznaniu i nie tylko

Nieprawdą jest, że w przypadku usterki lepiej jest kupić nowy sprzęt, niż próbować go naprawić. Jest to mit propagowany przez największych producentów sprzętu AGD, którzy odradzając naprawy, chcą nakłonić klientów do skorzystania z ich oferty. Każdą awarię da się usunąć, trzeba jednak dysponować odpowiednią wiedzą oraz niezbędnym sprzętem. Wiemy o tym, ponieważ od wielu lat naprawiamy lodówki w Poznaniu i okolicach. Dla naszych Klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych, naprawiliśmy już tysiące urządzeń, które do dziś działają w sposób całkowicie niezawodny.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które mogą zaoferować Państwu naprawę lodówek w Poznaniu w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu nie muszą Państwo martwić się o wysokie koszty. Naprawa lodówek w Komornikach oraz naprawa lodówek w Luboniu to nasza codzienność. Nasi wyspecjalizowani pracownicy posiadają niezbędne doświadczenie oraz wiedzę umożliwiającą usunięcie niemalże każdej usterki. Działamy terminowo i sprawnie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu szybkie pozbycie się niechcianej awarii zarówno w przypadku lodówek, jak i zamrażarek.

Świadczymy usługi w Poznaniu i okolicach

Już od 1989 roku zajmujemy się naprawą lodówek w Poznaniu. Naszym celem jest, aby każde zlecenie zostało wykonane z dbałością o szczegóły, co gwarantuje wysoką skuteczność naszych działań. Wiedzą o tym nasi zadowoleni Klienci, których liczba z roku na rok rośnie, co nas bardzo cieszy. Swoje usługi oferujemy zarówno Klientom mieszkającym w Poznaniu, jak i okolicznych miejscowościach, takich jak Luboń oraz Komorniki. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji i chętnie pomożemy nawet w nagłych sytuacjach.

Obszar działania

Kontakt

Siedziba firmy

Elektromechanika Chłodnicza
Marek Degórski
ul. 3 maja 6
62-052 Komorniki

Tel. kom.: +48 602 672 815
Tel.: 61 810 74 54
NIP: 777-150-90-18

e-mail: kontakt@chlodnictwo-degorski.pl

Zadaj nam pytanie