+48 602 672 815

Profesjonalna naprawa
urządzeń chłodniczych

Twój komfort, nasza profesja.

Naprawa zamrażarek - Poznań

Jeżeli zamrażarka przestała działać, nie musicie Państwo kupować kolejnej. Zakup nowego sprzętu wiąże się z dużymi wydatkami, których wiele osób chciałoby uniknąć. Doskonałym wyjściem z takiej sytuacji jest wybór profesjonalnego serwisu zajmującego się naprawą zamrażarek w Poznaniu. Jest to rozwiązanie o wiele bardziej korzystne finansowo, a przy tym wysoce skuteczne. Swoim Klientom oferujemy konkurencyjne ceny, udowadniając, że naprawa bywa znacznie bardziej opłacalna, aniżeli zakup nowego sprzętu.

Jako profesjonalny serwis zajmujący się naprawą zamrażarek w Poznaniu i okolicach, przywrócimy do życia każde urządzenie chłodzące. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nieustannie poszerzanej wiedzy, naprawa tego typu urządzeń nie stanowi dla nas problemu. Każdego dnia usuwamy różnego rodzaju usterki, dzięki czemu grono naszych zadowolonych Klientów nieustannie się powiększa. Jeżeli również Państwo poszukują profesjonalnego serwisu zajmującego się naprawą zamrażarek, zapraszamy do kontaktu.

Zajmujemy się profesjonalną naprawą zamrażarek w Poznaniu

Mamy świadomość tego, jak istotna jest precyzja wykonywanych przez nas napraw zamrażarek w Poznaniu, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością oraz dbałością o detale. Dzięki temu możemy Państwu zapewnić sprawną i skuteczną naprawę każdej zamrażarki w Poznaniu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, umożliwiające świadczenie usług na najwyższym poziomie. To właśnie dlatego grono naszych Klientów z roku na rok coraz bardziej się powiększa, co nas bardzo cieszy.

Od wielu lat udowadniamy, że zamiast kupować nowy sprzęt, bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest jego naprawa. Koszt zamrażarki często jest wysoki, dlatego też wiele osób decyduje się na oferowaną przez nas usługę napraw zamrażarek w Poznaniu. Zgłaszając usterkę mają państwo bezpośredni kontakt z mechanikiem, co powoduje, iż niektóre usterki mogą być usunięte poprzez wytłumaczenie problemu telefonicznie. Jest to rozwiązanie niezwykle komfortowe oraz pomagające zaoszczędzić Państwa czas. Dodatkowo, w przypadku usuwania awarii dojazd do Klienta jest całkowicie darmowy.

Działamy również w podpoznańskich miejscowościach

Naprawa zamrażarek w Komornikach oraz naprawa zamrażarek w Luboniu to jedne z najczęściej wykonywanych przez nas zleceń. Oferujemy więc swoje usługi nie tylko Klientom z Poznania, ale również okolic. W przypadku pilnych awarii zapraszamy do bezpośredniego kontaktu poprzez numer komórkowy znajdujący się na naszej stronie internetowej. Dzięki temu kontakt z jednym z naszych mechaników będzie znacznie szybszy, a co za tym idzie, usunięcie awarii będzie przebiegało sprawniej. Sprawy, które nie są aż tak pilne, można przekazywać na telefon stacjonarny.

Obszar działania

Kontakt

Siedziba firmy

Elektromechanika Chłodnicza
Marek Degórski
ul. 3 maja 6
62-052 Komorniki

Tel. kom.: +48 602 672 815
Tel.: 61 810 74 54
NIP: 777-150-90-18

e-mail: kontakt@chlodnictwo-degorski.pl

Zadaj nam pytanie