+48 602 672 815

Profesjonalna naprawa
urządzeń chłodniczych

Twój komfort, nasza profesja.

Serwis klimatyzacji - Poznań

Klimatyzacja wielkimi krokami wdarła się w życie każdego człowieka. Obecna jest już nie tylko w hotelach i samochodach, ale również sklepach, biurach i mieszkaniach. Kiedyś jej posiadanie było luksusem, natomiast dziś powoli staje się standardem. Klimatyzatory, podobnie jak wszystkie urządzenia mechaniczne, mogą wymagać serwisu oraz naprawy. Jeżeli również Państwo poszukują profesjonalnego serwisu klimatyzacji w Poznaniu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dzięki serwisowi klimatyzacji w Poznaniu urządzenia te mogą pracować efektywnie i długo, pozwalając cieszyć się przyjemnym chłodem w ciepłe dni. Niespodziewana awaria może być źródłem sporego dyskomfortu, dlatego w takim przypadku warto jest działać szybko. Pomoże w tym Państwu nasza firma, która od 1989 roku oferuje swoim Klientom działania z zakresu naprawy klimatyzacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować wszystkim zainteresowanym wysoką jakość świadczonych usług, które docenia coraz więcej osób z Poznania oraz okolicznych miejscowości.

Poszukujesz serwisu klimatyzacji w Poznaniu? Sprawdź naszą ofertę!

W swojej pracy każdorazowo wykorzystujemy wysokiej klasy części zamienne, a wszelkie prace konserwujące wykonujemy z należytą starannością. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że oferowany przez nas serwis klimatyzacji w Poznaniu będzie profesjonalny i efektywny. Tym, co wyróżnia nas spośród konkurencji są przede wszystkim atrakcyjne ceny oraz krótkie i elastyczne terminy. Dbając o zadowolenie Klientów, za każdym razem staramy się dopasowywać do ich potrzeb, uwzględniając wszelkie sugestie.

Nasze usługi kierowane są również do osób zamieszkujących podpoznańskie miejscowości. Naprawa klimatyzacji w Przeźmierowie oraz innych miastach sąsiadujących z Poznaniem jest naszą codziennością. Swoim Klientom oferujemy szybkie wykonywanie usług, przy jednoczesnym dbaniu o detale. Posiadamy atrakcyjne ceny, dzięki czemu jest to rozwiązanie niezwykle korzystne, na które decyduje się coraz więcej Klientów.

Obszar działania

Kontakt

Siedziba firmy

Elektromechanika Chłodnicza
Marek Degórski
ul. 3 maja 6
62-052 Komorniki

Tel. kom.: +48 602 672 815
Tel.: 61 810 74 54
NIP: 777-150-90-18

e-mail: kontakt@chlodnictwo-degorski.pl

Zadaj nam pytanie