+48 602 672 815

Profesjonalna naprawa
urządzeń chłodniczych

Twój komfort, nasza profesja.

Serwis kostkarek - Poznań

Podczas upalnych dni wiele osób stara się ratować klimatyzacją. Zdarzają się jednak sytuacje, w których jej brak może być kłopotliwy i musimy sobie radzić w inny sposób. Jednym z nich są schłodzone napoje skutecznie gaszące pragnienie oraz przynoszące ulgę podczas gorących i słonecznych dni. Najszybszą metodą na przyrządzenie orzeźwiającego napoju jest dodanie do niego kilku kostek lodu, co jednak może być niewykonalne w przypadku awarii kostkarki. W takiej sytuacji warto jest skontaktować się z profesjonalnym serwisem kostkarek w Poznaniu.

Jeżeli poszukujecie Państwo poznańskiego serwisu kostkarek, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy doświadczonymi ekspertami z wieloletnim stażem, którzy dysponują niezbędną wiedzą oraz dużą liczbą części zamiennych, dzięki którym w wielu przypadkach serwis wykonywany jest na miejscu. Dodatkowo, naszym Klientom możemy zaoferować kompleksową i szybką obsługę, profesjonalne doradztwo oraz jedne z najbardziej atrakcyjnych cen na rynku. Wszystko to sprawia, że nasza firma jest jedną z najczęściej wybieranych w Poznaniu.

Poznański serwis kostkarek w atrakcyjnych cenach

Obalamy mit mówiący o tym, że naprawy sprzętów są nieopłacalne i że korzystniejszym rozwiązaniem jest zakup nowego. Od wielu lat oferujemy swoim Klientom serwis kostkarek w Poznaniu w atrakcyjnych cenach, udowadniając, że ich naprawa nie musi nadwyrężać domowego budżetu. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług, dzięki czemu grono naszych zadowolonych Klientów nieustannie się powiększa.

Co ważne, swojej pracy każdorazowo wykorzystujemy wysokiej klasy części zamienne, a wszelkie prace konserwujące wykonujemy z należytą starannością. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że oferowany przez nas serwis kostkarek w Poznaniu będzie profesjonalny i efektywny. W przypadku pilnych awarii zapraszamy do bezpośredniego kontaktu poprzez numer komórkowy znajdujący się na naszej stronie internetowej. Dzięki temu kontakt z jednym z naszych mechaników będzie znacznie szybszy, a co za tym idzie, usunięcie awarii przebiegnie sprawniej.

Obszar działania

Kontakt

Siedziba firmy

Elektromechanika Chłodnicza
Marek Degórski
ul. 3 maja 6
62-052 Komorniki

Tel. kom.: +48 602 672 815
Tel.: 61 810 74 54
NIP: 777-150-90-18

e-mail: kontakt@chlodnictwo-degorski.pl

Zadaj nam pytanie